Apie mus

 „PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA“ įkurta 2012 m. liepos mėn. Klaipėdos mieste veikia 3 padaliniai: Taikos pr. 71 – 78, Statybininkų pr. 14 – 48 ir Laukininkų g. 19. 2014 m. „PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA“  buvo pripažinta geriausia Klaipėdos apskrityje ir nuo to laiko kasmet patenka į geriausių mokyklų trejetuką Klaipėdos regione ir geriausių vairavimo mokyklų dvidešimtuką šalyje.

„Pajūrio vairavimo mokykla“ kviečia mokytis visus, kurie nori išmokti  gerai vairuoti. Mūsų mokykloje dėsto patyrę teorijos dėstytojai , kurie suteiks Jums visas reikiamas teorines žinias, padės nepasiklysti tarp daugybės ženklų ir nestandartinių situacijų. Mūsų praktinio vairavimo instruktorių kolektyvą ( kuriame persipina daugiametė patirtis ir jaunatviškas entuziazmas) sudaro kompetetingi, ramūs ir nuoseklūs specialistai, kurie išmokys Jus taisyklingo, ekonomiško ir ekologiško vairavimo, padės suformuoti saugaus elgesio įgūdžius kelyje. Bus draugais ir mokytojais. Kiekvienam būsimam vairuotojui skiriame ypatingą dėmesį. Visada galime padiskutuoti,atidžiai išnagrinėti kiekvieną situaciją ir rasti geriausią problemos sprendimo būdą.

UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“ tikslas -į Lietuvos gatves išleisti atsakingus ir visiškai paruoštus vairuotojus, kurie jausis ne tik užtikrinti vairuodami keliuose, bet ir bus kultūringi vieni kitiems.